Rólunk

Állásajánlatok

1. Faipari melegburkoló

Tapasztalattal rendelkező melegburkoló munkatársat keresünk.

Jelenleg is több projekten dolgozunk egyszerre. Budapesti és Budapest környéki melegburkoló munkálatok kivitelezésére keresünk agilis, megbízható, csapatmunkában, illetve egyedül is dolgozni képes szakembert. A munkavégzéshez szükséges gépparkot és szerszámokat a cégünk biztosítja.

Elvárások:

  • Melegburkolati munkálatok kivitelezésében szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat

  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • Együttműködésre, csapatmunkára való készség

  • Szakmunkás végzettség

  • Fapadlózó és melegburkoló végzettség előny

Feladatok:
  • Különböző melegburkolati és szárazépítészeti munkálatok elvégzése főleg Budapesten és környékén

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem

  • Dinamikusan fejlődő vállalkozás, stabil háttérrel

  • Cégünk gépeinek illetve szerszámainak használata

  • Kreatív csapat, jó munkahelyi légkör

  • Önálló feladatok, hosszútávú szerződés

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő:
  • 8 órás, teljes